Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Web sitemiz (www.vizesizgeziler.com) sadece belirli kullanım koşullarına uymak suretiyle kullanılabilir. Bu kullanım koşullarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz takdirde, sitemizi kullanabilirsiniz. Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, lütfen sitemizi kullanmayın.

İçerik

Sitemizde yer alan içerik (yazılar, resimler, videolar vb.) sadece bilgilendirme amaçlıdır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Sitemizde yer alan içeriklerin doğruluğu, güncelliği ve tamlığı konusunda hiçbir garanti verilmez ve bu içeriklerin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değiliz.

Ticari Markalar

Sitemizde yer alan ticari markalar ve logo, sahiplerinin mülkiyetindedir. Bu markaların kullanımı için izin alınması gerekir.

Bağlantılar

Sitemizde, diğer web sitelerine bağlantılar yer alabilir. Bu bağlantılar sadece kullanıcıların bilgi edinmelerine yardımcı olmak amacıyla verilmiştir ve sitemizin bu web sitelerin içeriğinden sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.

Değişiklikler

Bu kullanım koşullarını, web sitemizdeki içeriği veya hizmetleri değiştirmeye veya güncellemeye karar verdiğimizde herhangi bir zaman değiştirebiliriz. Değişikliklerin yürürlüğe girmesiyle, sitemizi kullanmaya devam etmeniz kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Yasal Uyarı

Bu kullanım koşulları yasal yükümlülükler altında yer alır ve ihlal edilmesi durumunda yasal işlemlere başvurulacaktır.