Makedonya İphone fiyatları Apple tarafından çıkartılan son teknolojiye sahip telefon modellerinden birini almak isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Bilindiği gibi Türkiye’de akıllı telefon fiyatları oldukça yüksektir. Bu yüksek fiyatlara son dönemde yaşanan kur dalgalanmaları ve ekonomik sıkıntılar eklenmiştir. Yaşanan ekonomik sıkıntılar ile Türk insanı için yeni bir telefonu yurt dışından alma seçeneği ortaya çıkmaktadır. Bilindiği gibi yurt dışından alınan telefonlar ülkemizdeki bazı vergilerden etkilenmemektedir. Bu sayede çok daha uygun bir maliyetle alınabilmektedir

Makedonya Balkanlar’da yer alan güzel bir ülke olarak İphone fiyatlarının da uygun olmasıyla dikkatleri çekiyor. Böylece daha uygun fiyatla İphone telefon almak isteyen kişilerin tercih ettiği ülkeler arasında yer alıyor. Bu ülkede özellikle İphone tarafından yeni modeller çıktığında eski modellerin fiyatları düşme eğilimi gösteriyor. Böylece özellikle İphone tarafından çıkartılan daha alt modelleri uygun fiyatla alma imkanı bulunuyor.

Makedonya İphone Fiyatları 2023

Makdedonya İphone fiyatları 2023 itibarıyla ülkemizden önemli miktarda uygun olması ile dikkatleri çekiyor. Bu sayede de telefon almak için gidilebilecek ülkeler arasında başta yer almayı başarıyor. Balkanlarda olması ile de ülkemize yakın konumuyla ulaşımı da son derece kolaydır. Çeşitli turizm firmaları bu ülkeye turlar düzenliyorlar. Bu turlara katılan kişilerin amaçları arasında sadece ülkeyi gezmek bulunmuyor. Aynı zamanda uygun fiyatla telefon almak da amaçlar arasında yer alıyor. İphone gibi Samsung ve diğer telefon üreten markaların ürünlerini de bu ülkeden çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Makedonya İphone 14 Fiyatları

Makedonya İphone 14 fiyatları konusunda araştırma yapıldığında ülkemizden daha alt seviyelerde olduğu görülüyor. Telefon fiyatlarının Türkiye’de çok yüksek olma nedenleri arasında yüksek vergi oranları bulunmaktadır. Yurt dışındaki vergi oranlarının düşüklüğü telefonların daha uygun fiyatla alınabilmesini sağlıyor. Bu ülkeye yapacağınız gezi ile telefonu alarak ülkemize aynı zamanda yeni bir telefonla gelebiliyorsunuz. Ekonomik olarak gelişmiş olan

Makedonya’da İphone 14 fiyatları ülkemizden çok daha makul seviyede bulunuyor. Bilinmesi gereken en önemli nokta ise her modelin farklı özellikleri ve renkleri ile fiyat farklılıkları ortaya çıkabiliyor. Siz de buradan verdiğimiz fiyatlar arasından almak istediğiniz modelin fiyatı konusunda bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

  • Apple iPhone 14 Pro Max 512GB 41.000 TL
  • Apple iPhone 14 Pro Max 256GB 35.000 TL
  • Apple iPhone 14 Pro Max 128GB 32.000 TL
  • Apple iPhone 14 Pro 256GB 31.500 TL
  • Apple iPhone 14 Pro 128GB 28.500 TL
  • Apple iPhone 14 Plus 256GB 28.000 TL
  • Apple iPhone 14 Plus 128GB 23.500 TL
  • Apple iPhone 14 256GB 23.000 TL
  • Apple iPhone 14 128GB 20.000 TL

Makedonya İphone 13 Fiyatları

Makedonya İphone 13 fiyatları son çıkan modelle yaklaşık aynı özellikleri gösteriyor olması ile hala yüksek seviyelerde olmaya devam ediyor. Çok fazla ilgi gören bu model ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da alınmaya devam ediyor. Yoğun ilgi görmesinden dolayı da fiyatı oldukça yüksek olan İphone 13 almak için Makedonya oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Bilindiği gibi komşu ülkelerde ki telefon fiyatlarının uygun olması ile bu ülkelere telefon almak isteyen kişiler için turlar dahi düzenlenmektedir.

Türkiye’de sadece telefona verilecek olan miktarın daha altında olan bir maliyetle bu ülkeye gidip alabiliyorsunuz. Yol masrafı ve orada gezerken yaptığınız masraflar da burada vereceğiniz yüksek ücretin altında kalıyor. Yeni bir ülke görmenin keyfinin yanına yeni bir telefona sahip olma imkanı da ekleniyor.  Makedonya’da bulunan İphone 13 fiyatları şu şekildedir:

Apple iPhone 13 128GB 18.000 TL

Makedonya İphone 12 Fiyatları

Makedonya İphone 12 fiyatları incelendiğinde çok tutulan bu modelin ülkemizde hala yüksek seviyelerde olduğu görülmektedir. İphone tarafından çıkartılan şık ve zarif modeller arasında yer alıyor. Gelişmiş teknolojisi ile alındığında ise uzun yıllar kullanılması mümkün oluyor.  2020 yılında bu model piyasaya çıktı. Yine de fiyatında düşme istene düzeyde olmamaktadır. Özellikle ülkemizde fiyatların hala yüksek olması ile buradan alınması halinde bütçeleri oldukça zorluyor. Bu şekilde zorluk yaşamak istemediğiniz takdirde komşu ülkelerdeki İphone fiyatlarını inceleyerek gidip alabilirsiniz. Makedonya İphone 12 fiyatları şu şekildedir.

Apple iPhone 12 64GB 16.000 TL

Makedonya İphone 11 Fiyatları

Makedonya İphone 11 fiyatları 2019 yılında çıkmasına rağmen hala yüksek seviyelerde olmaya devam ediyor. Bunun yanında daha sonra yeni modellerin çıkması ile eski modellerin fiyatının düşmesini gerektirir. Diğer markaların çıkarttığı yeni modeller olduğunda eski modellerin fiyatları düşmektedir. İphone’nin fiyatları diğer ülkelerde düşerken ülkemizde çok fazla düşme görülmüyor. Ekonomisi gelişmiş komşu ülkelerde bu anlamda iyi bir alternatif oluşturuyorlar. Rengi, hafızası ve özellikleri ile İphone 11 modelleri arasında fiyat farkları bulunmaktadır. Siz de beklentilerinizi karşılayan ayrıca bütçenize uygun olan Makedonya İphone 11 modelleri fiyatları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Apple iPhone 11 – 128GB 12.000 TL

Not: Fiyatlar setec.mk sitesinden alınmıştır. Güncel fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Diğer Iphone Modelleri için güncel fiyat bilgisi bulunamadığı için eklenmemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir